Bu yıl yedincisi düzenlenen Bosch Güvenlik Sistemleri İş Ortakları Etkinliği, Orta Doğu ve Bosch Türkiye Başkanı Steven Young ve Bosch Güvenlik Sistemleri Ülke Direktörü İlke Frenkel’in katılımıyla Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirildi.

Etkinlikte, Türkiye, Türkmenistan ve Azerbaycan’daki Bosch iş ortakları bir araya geldi. Orta Doğu ve Bosch Türkiye Başkanı Steven Young’un katılımıyla gerçekleşen törende, 2017 yılında en başarılı performansı gösteren Bosch Güvenlik Sistemleri iş ortakları ödüllendirildi.

“Bosch dijital dönüşüm konusunda öncü şirketlerden biri” diyen Steven Young, Bosch’taki dijital dönüşüm çalışmaları hakkında açıklama yaptı:

“Ürünlerimizin internet erişimli ürünler olmasını sağlamak ve yazılım uzmanlığımızı arttırmak için çalışıyoruz. Dünya çapında 25.000 yazılım mühendisimiz var. Yaklaşık 4.000 mühendisimiz IoT (nesnelerin interneti) üzerinde çalışıyor. Mevcut sektörlerde ekosistemleri dijital olmasını sağlarken, aynı zamanda da sanayi, binalar, güvenlik ve enerji için mobilite sistemleri tedarik ediyoruz ve bunların tümünü birbirine entegre ediyoruz.”

Bosch Güvenlik Sistemleri Ülke Direktörü İlke Frenkel “2017 yılında çift haneli bir büyüme gerçekleşti. Bu başarı, iş ortaklarımız ile birlikte aynı hedefe doğru yürümemizdir.” 2018 yılında da beklentilerinin yüksek olduğunu söyleyen Frenkel, “iş ortaklarımızla birlikte yeni hedeflerimize ulaşacağımıza inancım tam.” diyerek, iş ortaklarına teşekkür etti.

EMEA Bölgesi Bosch Bina Teknolojileri Satış Başkan Yardımcısı Hanno Vogels, Bosch’un loT (Nesnelerin İnterneti) gelecekteki hedefleri ile ilgili sunumda video analiz sistemlerindeki trendleri ve Akıllı Şehir konsepti hakkında bilgiler verdi

Panel oturumu, Bosch Güvenlik Sistemler iş kolu yöneticileri Sinem ÖZDEMİR, Onur SÖNMEZ ve Fatih ŞEKEROĞLU’nun katılımlarıyla gerçekleşti. Yeni teknoloji ve ürünler, etkileşimli ve eğlenceli içerikle sunuldu.

Bosch İnsan Kaynakları İş Ortağı Simel UZ’un, çeşitlilik vizyonu olan Bosch’un ve iş hayatındaki avantajları hakkında yaptığı sunum katılımcılar tarafından beğeni topladı.

Etkinlikte, güvenlik sistemleri hakkında düzenlenen yarışmayı tiyatro ve dizi oyuncusu Ufuk ÖZKAN’ın sundu. Katılımcılar ve izleyiciler keyifli ve eğlence dolu vakit geçirdiler. Etkinlik sonunda düzenlenen ödül töreninde 12 ödül sahiplerini buldu.

 

2017 yılı başarı / performans ödülleri:

Video Gözetim Sistemleri- En İyi Satış Performansı: Bosell

Kartlı Geçiş ve Kontrol Sistemleri- En İyi Satış Performansı: Ateksis

Hırsız Alarm Sistemleri- En İyi Satış Performansı: Biges

Yangın Algılama Sistemleri- En İyi Satış Performansı: Ateksis

Kongre ve Konferans Sistemleri- En İyi Satış Performansı: Atempo

Genel Seslendirme ve Acil Anons SistemleriEn İyi Satış Performansı: Bosell

Güvenlik Sistemleri – En Hızlı Büyüyen Bayi: Nemesis

Güvenlik SistemleriEn Çok Büyüyen Bayi: Nemesis

Güvenlik Sistemleri En Çok Büyüyen Bayi: Bosell

Güvenlik Sistemleri Türkiye Dışında En Büyük Türk Sistem Entegratörü: Ateksis

Güvenlik Sistemleri En İyi Distribütör Satış Performansı: Teknomaks

Güvenlik Sistemleri En İyi Sistem Entegratörü Satış Performansı: Bosell