Dahua kendi ürünlerine daha iyi ve hızlı teknik servis hizmeti sunabilmek için Perpa Ticaret Merkezi’nde bir teknik servis açtı.

Güvenlik ve elektronik tedarikçilerine yakınlığı açısından, ilk nokta olarak Perpa tercih edilmiş. Dahua ihtiyaca göre farklı şehirlerde yine bu şekilde servis noktaları oluşturmayı amaçlıyor. Yine bazı lokasyonlarda Dahua distribütörlerinin teknik servis birimlerini Dahua Teknik Servis noktası haline getirmek de planları arasında yer alıyor.

Dahua bu atılımıyla, sattığı her ürünün arkasında olduğunu tedarikçilere ve müşterilere hissettirmeyi amaçlıyor. Eski ve yeni distribütörler arızalı ürünleri bu teknik servise gönderebilecekler.

Sadece Teknik Servis Değil

Dahua Türkiye Kanal Satış Direktörü Sn. Hüseyin TOPUZ ‘dan aldığımız bilgiye göre; Perpadaki bu birimde, teknik servis haricinde, “teknik destek birimi” de yer alıyormuş. Mesai saatleri içinde iki Dahua mühendisi , web üzerinden, ürünlerle ilgili teknik destek veriyorlarmış. Özellikle web üzerinden destek verildiğini vurgulayalım. Çünkü telefondan teknik destek verilmiyor. Aşağıdaki linkten Dahua ekibine ulaştıracağınız sorulara en fazla 3 saat içinde dönüş yapıyorlarmış. Yazışmalar Türkçe yapılıyormuş.

https://dahua.support/tr/support/home