HID Partner Günü Etkinliği 6 Kasım 2018’de Hilton Kozyatağı İstanbul’da gerçekleşti.  HID Türkiye Satış Müdürü Sayın Yücel Simitçi’nin daveti ile etkinliğe katıldık.

Aşağıda genel etkinlik videosu ve iki röportaj videosu yer alıyor. HID’nin geliştirdiği yeni ürün ve çözümleri öğrenmek için mutlaka izleyin. Tamamen bulut tabanlı ve PC yada yazılıma gerek bırakmayan ekonomik geçiş kontrol paneli, biyometrik veriyi sistemde tutmayan parmak izi sistemi, proximity kart yerine cep telefonunuzu okutup geçebildiğiniz yeni nesil okuyucular ve daha fazlası aşağıdaki videolarımızda.

Sayın Victor Adrian Ganea HID’nin Avrupa Satış Yöneticisi. Kendisi ile bir röportaj gerçekleştirdik.

Sosyal medya vasıtasıyla tanıştığımız ve ilk kez bir araya geldiğimiz Sayın Yücel Simitçi bize yeni ürün ve teknolojileri anlattı.

Bizler özellikle “Seos” olarak adlandırılan ve cep telefonuz la geçiş kontrol imkanı sağlayan ürün grubunu beğendik. Biyometrik data, proximity kart ve benzeri gereklilikleri ortadan kaldırıyor. Ayrıca üzerinde biyometrik veri tutmayan parmak izi sistemi gerçekten çok akıllıca tasarlanmış. Detaylarını videoda bulabilirsiniz. Bluevision indoor gps sistemi’de son dönemde popüler olan ve gerçekten bir ihtiyacı olan ve pazarı olan bir sistem.

HID Ekibine başarılar diiyoruz.