ISAF 2018 11-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti. Fuarda guvenlik.teknolojileri.net ekibi olarak bir standımız vardı. Hem ziyaretçilerimizi ağırladık, hem başka standları ziyaret ettik. Sizler için fuarın nabzını tuttuk.

Bu etkinliği yayınlarken bir değişiklik yapıyoruz. Her bir firma için gerçekleştirdiğimiz röportajlar ana sayfa slider da ayrı bir haber olarak görünecek. Umarım beğenirsiniz.

ISAF 2018 Giriş Videosu:

Rakamlarla ISAF 2018

Fuar alanındayken, bir önceki seneye göre daha fazla bir kalabalık olduğunu düşünüyorduk. Gelen rakamlar şöyle:

Genel ziyaretçi sayısı: 17.395

Yabancı ziyaretçi sayısı: 1.043

Yerli katılımcı firma: 219

Yabancı katılımcı firma: 45

Bu rakamlara bakıldığında, piyasadaki sıkıntılara rağmen, her anlamda 2017’den daha çok ilgi çekmiş ve katılım almış bir fuarı geride bıraktığımızı teyid etmiş oluyoruz.

Bu Senenin Trendi: Yerli Üretim

Dünya’da yaşanan ekonomik savaş, ülkemizde dolar kurunda yaşanan değişimler piyasaları olumsuz etkilerken “yerli üretim” konusunun ne kadar önemli olduğu her zamankinden daha fazla hissediliyor. Sektörümüzdeki firmaların da, bu konuya daha fazla önem vermeye başlamış olduklarını görüyoruz.

Hem yazılım hem donanım konusunda güzel üretim örnekleri vardı. Takip eden video postlarımızda bu ürünler hakkında bilgiler aktaracağız.

Dikkat Çekici Ürünler ve Röportajlar

Fuar süresince dikkatimizi çeken ürünler hakkında yetkililerden bilgi aldık. Röportajlara ulaşmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Okisan/Dahua

Aselsan

Takipsan

EventGates

Biges

Micae

Cambox

Zyxel 

Bu vesile ile, guvenlik.teknolojileri.net ‘e destek veren, standımızı ziyaret eden ve bizleri standında ağırlayan tüm dostlarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.

ISAF gibi büyük ve önemli bir organizasyonu senelerdir başarı ile gerçekleştiren Marmara Fuarcılık ekibine ve Sn. Feridun Bayram’a teşekkür ediyor ve tebrik ediyoruz.