Ülkemizde güvenlik sektörünün en önemli etkinliklerinden ISAF, bu yıl 22. kez düzenleniyor. Fuar dahilinde Güvenlik, İş Güvenliği, Yangın, Akıllı Bina ve Siber Güvenlik gibi alt konularda yüzlerce firma ürün ve çözümlerini sergileyecek.

Bu sene ISAF 1 ay daha erkene alındı. Geçtiğimiz senelerde Eylül ayında gerçekleşen etkinlik, bu sene 11-14 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde (IFM) gerçekleşecek.

2017 yılına göre %26’lık büyüme gösteren ISAF Fuarı, etkinlik alanının tam kapasite ile kullanıma açacak. Etkinlikte 18.000 ziyaretçi olması bekleniyor.

ISAF Neden Ekim Ayında Düzenleniyor?

Marmara Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Feridun BAYRAM; “Biz aslında ISAF için en doğru tarihin Ekim ayının 1. ve 2. haftası olduğunu düşünüyorduk. Ancak ISAF’ı bir türlü yoğun fuar takviminden dolayı oraya konumlandıramadık. Aslında 11-14 Ekim ISAF için doğru tarih. Bayram ve uzun tatillerin bittiği iş hayatının hareketlendiği bir dönem. Bundan sonraki yıllar içinde,  herhangi bir değişiklik olmazsa  ISAF’ı Ekim ayında sektörle buluşturacağız.”

Online davetiyetinizi aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

ONLINE DAVETİYE