Kredi kartlı ödeme sistemi ve parmak izi teknolojisini bir araya getiren yenilikçi çözümü ile Zwipe, Türkiye pazarı için; bankacılık, ödeme, geçiş kontrol ve biometrik sistemler konularında uzmanlaşmış bir firma olan MIA Teknoloji ile anlaşma imzaladı.

Zwipe’ın CEO’su Kristian Humborstad “Güvenlik sektörüne olan yoğun ilgi ve pazarın büyüklüğünü göz önüne aldığımızda Türkiye bizim için stratejik öneme sahip. Partnerimiz MIA Teknoloji; Biometrik, fiziki / elektronik geçiş kontrol, biometrik ödeme sistemleri konusunda güçlü bir portföye sahip. İş birliğimiz kayda değer bir güç oluşturacak. Onları güçlü müşteri portföyü ve pazar deneyimi Zwipe’ın Türk kullanıcılara tanıtılmasında önemli rol oynayacak. Bu işbirliğinden dolayı heyecanlıyız.” dedi.

2006 Yılında kurulan MIA teknoloji; müşteriye özel proje üretimi konusunda kayda değer referanslara sahip.
Hayata geçirdiği büyük projeler;
– İstanbul Atatürk Hava Limanı BEGOS Sistemi (Biometric Entegre Otomasyonlu Kapı Sistemi) ,
– Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Binası yüz tanıma sistemi,
– 400.000 Öğrenci ile Türkiye’de kullanılan en büyük parmak izli biometrik sistemlerden birini hayata geçirmişlerdir.

MIA Teknoloji CEO’su Gökhan Beltekin ” Hızlı gelişimi ve güvenliğe olan talep nedeniyle, Türkiye en yeni teknolojileri takip eden ve uygulayan bir ülke konumundadır. Özellikle bankacılık sektöründe yeni teknolojilerin uygulanması ve kabul görmesi bunun ispatıdır. Zwipe’ın ürün portfötü, işbirliği yaptığımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap ediyor. Zwipe ürünleriyle müşterilerimizin hizmetlerine değer katacağız.” dedi.

Zwipe’ın devrim yaratan parmak izi çözümü:

 

Kaynak: securityworldhotel.com