Biges’in her sene çözüm ortaklarıyla gerçekleştirdiği, geride kalan yılın değerlendirildiği ve gelecek yılın projeksiyonunun ortaya koyduğu geleneksel buluşma bu sene 400 kişilik yoğun bir katılımla Antalya Beldibi’nde Pamola Renesaince Resort’ta gerçekleşti.

Geçen yıllardan farklı olarak, bir fuar alanı gibi düzenlenen toplantı salonunda Biges’in tüm ürün portföyü çalışır olarak sergilendi. VGuard, Bullwark ürün gruplarının üretildiği firmalardan yönetici ve mühendislerin yanısıra; Panasonic, Global Yangın, Seagate, Digitus, Zyxell ve Racksis gibi Biges’in tedarikçileri de stant ve sunumlarıyla organizasyonda yer aldılar.

IMG_8920

Panasonic ile İşbirliği
Organizasyonda dikkat çeken gelişmelerden biri Biges ve Panasonic’in yeni başlayan işbirliğinin lansmanıydı. Güçlü akıllı analiz özellikleriyle kurumsal ve kamu projelerinde tercih edilen Panasonic CCTV çözümleri, Biges’in bayi kanalı ile Türkiye pazarında daha güçlü bir konum elde etmeyi amaçlıyor.

IMG_8944

Smartbox
Biges Ar&Ge ekibi tarafından geliştirilen “SmartBox” adlı ürün, firma Genel Müdürü Serkan Gökşen tarafından tanıtıldı. SmartBox ile; alarm, alarm takip hizmeti, CCTV sistemi ve akıllı ev ürünlerini hızlı ve ekonomik bir şekilde entegre edip, tek bir mobil aplikasyon ile yönetmek mümkün hale geliyor.

Gerçekleştirilen Projeler
Etkinlikte Biges’in çözüm ortaklarıyla birlikte gerçekleştirdiği; Denizli Akıllı Şehir Projesi, Türkiye Sınır Güvenliği Projesi, Biges Sosyal Alarm Projesi, Okul Yolu Projesi gibi başarı hikayeleri de katılımcılarla paylaşıldı.

12.01.2017 Tarihinde başlayan ve 14.01.2017 akşamı düzenlenen gala ve ödül töreni ile son bulan etkinlikte başarılı çözüm ortakları çeşitli ödüllerle ödüllendi.