Dahua Türkiye ofisinin organize ettiği “Dahua Teknoloji Günleri” etkinliği 10-12.09.2018 tarihlerinde gerçekleşti.

Güvenlik Teknolojileri ekibi olarak, etkinliğin ilk günü organizasyona davetliydik. Sizler için bazı röportajlar yaptık ve dikkat çekici ürünlerle ilgili yetkililerden bilgi edindik.

Bizimde iştirak ettiğimiz seminerin ilk gününde; Mobil Kayıt ve izleme çözümleri, Otopark yönlendirme çözümleri, Havalimanı, Kara ve Tren çözümleri konu alındı. Çeşitli kamu kurumlarından katılan davetlilere Dahua ürün ve çözümleri tanıtıldı.

Devam eden 2. günde trafik ve akıllı şehir uygulamaları ağırlıklı sunum ve davetliler yer aldı. Son gün ise kritik altyapı ihtiyaçları olan enerji tesislerine yönelik çözümler bu sektörden kurumlara tanıtıldı.

Seminerde dikkatimizi çeken ürün MSB-L200 4G Mobil PTZ kamera oldu.  4G/Wifi ve kablolu network ile çalışabilen kamera 9 saate yakın pil ömrü ile tamamen kablosuz ve standalone bir çözüm sunuyor. Yedek pilin sahada değiştirilebilmesi ile bu süre 18 saate kadar uzayabilir. 2 adet SD kart ile toplam 128GB dahili kayıt belleğine sahip kamera 30x optik zoom ve 1080P çözünürlüğe sahip. Manyetik tabanı ile metal yüzeylere sabitlenerek, geçici noktalar için çok pratik bir çözüm  oluşturuyor.

Ayrıca Dahua’nın drone ürün grubu hakkında bilgi sahibi olduk. Videomuzda detayları izleyebilirsiniz.

Dahua Türkiye ekibine başarılar dileriz.