IFSEC 2023’e Türkiye’den Katılacak Şirketler Belli Oldu

Dünyanın önde gelen güvenlik fuarlarından biri olan IFSEC, 2023 yılında da ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. 16-18 Mayıs 2023’de Londra’da yapılacak olan fuara sektörden önemli şirketler katılıyor.. Bu sene fuarın katılımcıları arasında Türkiye’den: Ager Kabinet, Hybrone, Faba Safety, Hafex, Trio Mobil, Ulgen Industrial, Xenon Smart ve Öncü Güvenlik yer alıyor.

Ager Kabinet, güvenlik kabinleri ve kontrol odaları gibi özel güvenlik yapıları tasarlayan ve üreten bir şirkettir. Bu nedenle, Ager Kabinet özellikle güvenlik sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirketin ürünleri, askeri birimler, emniyet güçleri, havaalanları, limanlar, petrol rafinerileri ve diğer birçok endüstriyel tesisler gibi birçok farklı sektörde kullanılmaktadır.

Hybrone
Biges A.Ş. ‘nin grup şirketi olup yazılım konusunda ürünler ortaya koymaktadır. Hybrone Yazılımı; güvenlik, sağlık, enerji ve iklimlendirme gibi farklı sistemleri bir araya getirerek hayatı daha güvenli ve konforlu hale getirmek amacıyla tasarlanmış bir teknoloji platformudur. Güvenlik kameraları, hırsız alarm sistemleri, yangın ihbar sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, araç takip sistemleri, IoT sensörleri ve akıllı ev/işyeri otomasyon sistemleri gibi birçok farklı güvenlik ve denetim sistemlerini Hybrone platformu üzerinden yönetim imkanı sağlıyor. Yönetici, Entegratör ve Son kullanıcı panelleriyle benzersiz bir ekosistemdir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen ve farklı sistemler arasındaki entegrasyonu kolaylaştıran bir teknoloji platformu olarak dikkat çekmektedir.

Faba Safety
Acil durum çıkış sistemleri, yangın güvenliği ve diğer acil durumların önlenmesi konularında faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket, bu alanlarda kullanılan ürünlerin tasarımı, üretimi, kurulumu ve bakımı konularında uzmanlaşmıştır. Faba Safety, yangın alarm sistemleri, yangın söndürme sistemleri, yangın dolapları, yangın merdivenleri, acil durum çıkış kapıları ve diğer acil durum çıkış sistemleri gibi birçok farklı ürün sunmaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen ve her türlü bina ve yapı için uygun olan çözümler sunmaktadır.

Hafex
Güvenlik sektöründe özellikle yangın güvenliği alanında faaliyet gösteren bir şirkettir. Yangın söndürme sistemleri ve yangın algılama cihazları gibi ürünleri ile tanınmaktadır.

Trio Mobil
Yapay zeka ve IoT teknolojilerini kullanarak endüstriyel güvenliği artırmaya odaklı bir teknoloji şirketidir. Şirketin öncelikli hedefi, kazaları önlemek ve endüstriyel operasyonlarda verimliliği artırmak, sonuç olarak müşterilerine sıfır kaza hedefine ulaşmakta yardımcı olmaktır.

Ulgen Industrial
Yine ülkemizde fiziksel güvenlik sistemleri, mobil saha sistemleri, güvenli şehir sistemleri, bina otomasyonu ve otopark yönetim sistemleri üreten bir firmadır.

Xenon Smart
Akıllı ev sistemleri konusunda üretim yapan bir Türk markasıdır. Yenilikçi ürün ve çözümleri ile dikkat çeken firma, güvenlik, otomatik kapı ve pencere, aydınlatma, ısı ve enerji sistemleri gibi birçok çözüm sağlamaktadır.

Öncü Güvenlik
Çeşitli CCTV markalarının temsilciliğini yapan firma, IFSEC fuarında akıllı trafik ve sinyalizasyon çözümlerini sergileyecek.

Daha fazla bilgi için IFSEC Resmi Web Sİtesi