IP Video yönetim yazılımlarının öncülerinden Milestone, Xprotect Essential 2016 R3’ü tüm dünyadaki kullanıcılara ücretsiz olarak sunuyor. Ücretsiz sürümü indirebilmek için web sitesinden gerçekleştireceğiniz basit bir kayıt işlemi yeterli.

Milestone, Xprotect Essential’ı kullanıcılara ücretsiz olarak sunmanın binlerce yeni müşteriye; kurumsal ve kişiles ölçekte Milestone ile tanışma fırsatı vereceğine inanıyor. Xprotect Essential, bağımsız bir video güvenlik çözümü olarak profesyonel düzeyde bir güvenlik deneyimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılara, üç farklı, ücretsiz ve kullanımı kolay istemciler (Client Yazılımlar) aracılığıyla sistemlerine erişmelerini sağlar. Sistem harekete duyarlı kayıt ve kayıtların dışa aktarılması (export) işlemleri için tüm özelliklere sahiptir.

Xprotect Essential 2016 R3’ün bu ücretsiz sürümü, şu anda Xprotect VMS tarafından desteklenen 5.000’den fazla marka ve modelde, 8 kamerayı desteklemektedir. Bu, kullanıcıların kendi ihtiyaçları için uygun kameraları özgürce seçmelerini sağlıyor. Ücretsiz sürümün devamı için, web sitesinden yaptığınız kaydı 12 ayda bir yenilemeniz gerekiyor. Xprotect Akıllı istemci (Client), Milestone Mobile ve Xprotect Web İstemcisi, bu ücretsiz VMS tarafından desteklenmektedir. Bu client yazılımlar tüm özellikleri açık Milestone yazılımlarıdır.

Kayıt olduktan sonra, kullanıcılar, Milestone 24/7 çevrimiçi destek topluluğuna erişir.

Xprotect Essential 2016 R2 kurulumu, yıllık düşük bir ücret karşılığında bir abonelik paketi kullanılarak genişletilebilir. Abonelik paketi, bir yıl boyunca sekiz ek kamera lisansı ve Milestone Care Plus içermekte ve Mobil İstemciler İçin Push Bildirimleri, Smart Connect – Mobil İstemci ve Müşteri Kontrol Paneli sistem izleme servisi gibi kolay bağlantılı hizmetleri kullanabilmektedir. Bir sisteme en fazla 48 kamera (beş abonelik paketi) eklenebilir.

Xprotect Essential, diğer Xprotect ürünlerinin sürüm çizelgesini izler; bu yazılım, ücretsiz olmasına rağmen, sürekli güncelleneceğini ve ekstra işlevsellik ihtiyacı halinde Xprotect Express’e veya diğer gelişmiş Milestone VMS çözümlerine kolayca yükseltilebileceği belirtiliyor.

Milestone Systems Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Kirsten Højland, “Ödüllü VMS yazılımımızın tam işlevli sürümünü kullanıcılarımıza ücretsiz sunmak ile, Milestone’un açık platform teknolojisine ve Milestone kullanıcı topluluğuna olan bağlılığını göstermiş oluyoruz.” dedi. “Kullanıcılarımızın herhangi bir durum için doğru VMS’yi seçmek konusunda özgür olması gerektiğine kesinlikle inanıyoruz. Kullanıcılarımızın görsel iş sistemlerinin fark yarattığı bir dünyaya doğru ilerleyen canlı bir topluluğun parçası olmasını istiyoruz “dedi.

Xprotect Essential Ücretsiz Download Linki: https://www.milestonesys.com/our-products/try-xprotect/