Bu yıl 5. kez. düzenlenen Securitex Eurasia fuarı 11-14 Nisan 2019’da Ankara ATO Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Katılmayı veya ziyaret etmeyi düşünenler için hatırlatalım, fuara bir hafta gibi kısa bir süre kaldı.

Katılımcı Firmalar

Özak Turnike, Nokta Elektronik, OİS Güvenlik ve Savunma Teknolojileri, OGS Elektronik, NisaOtomasyon, Yılkomer – Yıldırımdan Korunma Merkezi, Elektral, Ülkü Kablo, Bimel, Batu Savunma, Bozoklu Güvenlik ve Otomasyon, Telkotim / Erat, Mia Teknoloji, Oğuz Bariyer, 3 Net Networking, ATK Teknoloji, Enson Teknoloji – Cambox, Ulusal Savunma A.Ş., Aktelsiz, Ankara İtfaiyesi, Fipron, İndata, Novatel, QubiQ, X-Ray Center, Afad

 

Tarsus Turkey Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gültekin Gökgül, “Başkent olmasının da etkisiyle Ankara, güvenlik endüstrisi açısından ülkemizin en büyük pazarına sahip. Biz de Tarsus Turkey olarak bu pazarın tam kalbinde gerçekleştirdiğimiz SecuriTex Eurasia ile, sektör firmalarını, sektörün en büyük alıcısı konumundaki kurum ve kuruluşlarla buluşturuyoruz” dedi.

Yeni Bir Securitex

2017 ve 2018 senelerinde referandum ve ATO seçimi tarihlerine denk gelerek talihsizlikler yaşayan organizasyon, bu defa bu algıyı kırmak istiyor.

Fuarın organizatörü CYF Fuarcılık, Tarsus Group (İngiltere) tarafından 2018’de satın alındı ve artık bu gruba bağlı bir firma olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Securitex 2018 fuar özeti yazımız ve videolar için tıklayınız.