Güvenlik Teknolojileri olarak 12-15 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenecek olan SecuriTex Eurasia’da 125C no’lu stantta olacağız. Tüm takipçilerimizi standımıza bekliyoruz.

Bu fuarda ilginizi çekebilecek ve ilk gez 4. SecuriTex Eurasia’da görücüye çıkacak ürünler:

NATILON – %100 Kablosuz Otomatik Fotoğraflama ve Time Lapse Sistemi

Türkiye’de üretilen patentli bir ürün olan Natilon; özellikle inşaat projelerinin temel aşamasından bitimine kadar fotoğraflanması ve sonrasında hızlandırılmış video oluşturulması için tasarlandı. 54 Megapiksel’e kadar profesyonel kalitede fotoğraf çekebilen Natilon, güneş enerjisi ve kablosuz internet desteği ile en zorlu arazi şartlarında dahi uzun yıllar kesintisiz çalışabiliyor. Türkiyenin en önemli inşaat firmaları ve kurumları tarafından kullanılan ürün ilk kez bir fuarda yer alacak.

KOSTAL 13120 Harddisk İmha Makineleri

Pek çok önemli bilginin saklandığı DVD, Harddisk ve Flash bellek gibi depolama alanlarına artık ihtiyacımız kalmadığında ne yapmalıyız? “KOSTAL Harddisk imha cihazları” artık ihtiyaç duymadığınız depolama cihazlarını mekanik olarak imha eder. Dijital ve manyetik depolama cihazlarını çok ufak parçalara ayırır, bu esnada imha eden kişiyi, imha edilen harddiski, bu hardiskin imha ediliş görüntüsünü ve sayısını kayıt altına alır. KOSTAL 13120 Harddisk İmha Makinası ilk kez Securitex’te sektöre tanıtılacak.

 

 

Solidbot

Plustech tarafından Türkiye pazarına sunulan “Solidbot – Otonom mobil güvenlik ve gözetim çözümü” Securitex’te tanıtılacak. 30 güne kadar kendi özel kimyasal yakıtı ile enerji bağlantısı olmadan çalışabilen, uzaktan kontrol yönetilen bu sistem birçok alanda mobil güvenlik alternatifi olmaya aday. Emniyet Müdürlükleri ve Silahlı Kuvvetler gibi mobil güvenlik çözümlerine ihtiyaç duyulan her alanda kullanılabilecek yenilikçi bir çözümdür.