Art Sistem’in organize ettiği “Antalya Eğitim Kampı” 26-29 Nisan 2018 tarihinde Antalya Kemere’de Limak Limra Hotel’de gerçekleşti.

guvenlik.teknolojileri.net ekibi olarak biz de oradaydık ve sizler için çeşitli röportajlar yaptık, görüntüler derledik.

RÖPORTAJ VİDEOLARI VE DAHA FAZLASI…

Organizasyonun fikri ilk kez: Ahmet İşlek ve Taner Şahin’in kurucusu olduğu bir facebook grubu olan “Kaliteli Tüm Güvenlik Firmaları Paylaşım Platformu”nda geçen bir muhabbet esnasında ortaya atıldı. Gruptaki insanların katılıp tanışacağı ve çeşitli konularda eğitimler verilecek bir organizasyona pek çok insan sıcak baktı. Murat Barut ve Art Sistem bu fikri geliştirerek başarılı bir organizasyona imza attılar.

Haikon, Dlink, Makim, Impromatch, Lidyum, Teknim, Ligowave, Digitus, Seagate, Qnap, Perkon, Makelsan, CamBox, Bitdefender firmaları sponsor olarak organizasyonda yer aldılar.

Murat Barut ile “Antalya Eğitim Kampı”nı değerlendirdik

Hikvision Türkiye’den Bayram Boyam ile Hikvision hakkında güncel konuları konuştuk. Hikvision’un yeni markası “Hilook” hakkında ve diğer yeni ürün grupları konusunda bilgiler verdi.

Yerli video analiz yazılımı üreten Impromatch’den Erkan Karagöz, firması ve ürünleri hakkında bilgiler verdi.

Eğitim Şart
Hem eksiklerin gözden geçirilmesi hem de bilgilerin tekrarlanması faydalıdır. Eğitim kampında; IP Kamera ve sistemleri, klasik/fiber ve kablosuz network, video analiz, yüz ve plaka tanıma sistemleri, veri depolama sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, yangın ve hırsız ihbar sistemleri, veri kurtarma metotları gibi pek çok konuda eğitim ve sunumlar yapıldı.
Ayrıca İnanç Civelekoğlu satış ve müşteri ilişkileri üzerine ufuk açıcı sunumlar yaptı.

Yarışma ve Ödüller
Organizasyon boyunca devam eden yarışmalarda kazananlara sponsorlar tarafından çeşitli ödüller verildi.

Biraz Muhabbet Biraz da Tatil
Eğitim ve sunumlardan arta kalan zamanlarda katılımcılar hem sponsor firma yetkilileriyle hemde katılımcılarla tanıştılar ve görüş alışverişi yaptılar. 30 Dereceye yaklaşan hava sıcaklığı havuz ve deniz için de idealdi.

Başta Murat Barut olmak üzere, organizasyonda emeği geçen tüm Art Sistem ailesine, sponsor firmalara ve tabi ki “Kaliteli Tüm Güvenlik Firmaları Paylaşım Platformu” üye ve kurucularına teşekkür ediyoruz.

Organizasyona katılan herkesin isminin yer aldığı dev isim duvarı

 

2019 Yılındaki etkinliğin haberi için tıklayınız.