Bosch Alarm Sistemleri Türkiye Distribütörü Biges, Bosch’un Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri satışı ile ilgili anlaşmayı tamamladı ve ürünlerini satışa sunmaya başladı.

Elektronik güvenlik sistemlerinin birçok alanında çözüm, ürün ve teknik destek sağlayan Biges, seslendirme sistemleri ile uzmanlık konularını daha da genişletmiş oldu. Yangın alarm sistemi ile entegre çalışabilen Bosch Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, EN 54-16 ve EN 60849 standartlarını karşılıyor.

Biges A.Ş. Projeler Direktörü Kadir Gül, konuyla ilgili olarak: “Bosch ile alarm sistemlerinde yakaladığımız başarıyı geliştirmek, çözüm ortaklarımıza yeni iş fırsatları sunmak amacıyla, uzun süredir devam eden seslendirme sistemleri konusundaki ön çalışmalarımızı tamamladık ve anlaşmamızı imzaladık.

Bosch Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri’nin de portföyümüze katılmasıyla; “Biges artık bir binadaki tüm zayıf akım sistemlerini karşılayacak çözümlere sahip olmuştur” diyebiliriz. Böylelikle hem Bosch kalitesi hem de Biges desteği ile çözüm ortaklarımız, seslendirme sistemleri konusunda da güçlü çözümler sunabilecekler.” dedi.